Kullanım Koşulları

Ders.ahmetemindilben.com.tr web sitesi üzerinden sunulan PDF ders notları bilgiye erişmeyi kolaylaştırmak için tamamen ücretsiz ve herkesin kullanımına açıktır. İçeriklerin fikri mülkiyet hakları her ne kadar ders.ahmetemindilben.com.tr’ye ait olsa da istediğiniz gibi kullanabilir, düzenleyebilir ve paylaşabilirsiniz.
Düzenleyip paylaştığınız içeriklerde bir atıf zorunluluğu yoktur, ancak teşekkür etmek isterseniz ahmetemindilben.com.tr adresine bir atıf yapabilirsiniz.

Ayrıca ders.ahmetemindilben.com.tr web sitesinin sürekli erişebilirlik garantisi vermediğini ve içeriklerin güncelliği ve/veya doğruluğuyla alakalı garanti sağlamadığını unutmayın.

Gizlilik Politikası

Ders.ahmetemindilben.com.tr herhangi bir kişisel veriyi işlemez. Yalnızca web sitesi ziyaretleri istatistik tutmak ve güvenliği sağlamak amacıyla kayıt edilir. Bu kayıtlarda IP adresleriniz 192.168.100.xxx şeklinde kısmi olarak anonimleştirilir. Eğer ziyaretinizin kayıt edilmesini istemiyor iseniz aşağıdaki onay kutusunda bulunan işareti kaldırabilirsiniz.

Bu web sitesinin burada belirtilen veri toplama ve istatistik işlemlerini yapmasını engelleyebilirsiniz. Bu işlemi yaparak kişisel gizliliğinizi korumuş olursunuz ancak web sitesi sahibinin size ve diğer konuklara daha iyi bir deneyim sağlaması için yararlı bilgileri almasını engellemiş olursunuz.

Not: ders.ahmetemindilben.com.tr web sitesinde Google AdSense reklamları yer alır. Bu reklamlar Google tarafından yerleştirilmiş takip amaçlı içerikleri barındırabilir. Bu veriler ders.ahmetemindilben.com.tr’nin kapsamı dışındadır.

Sorumluluk Reddi Beyanı

Ders.ahmetemindilben.com.tr web sitesi, hiçbir şekilde sitede bulunan içeriklerin güncelliği ve doğruluğuyla alakalı garanti sağlamaz. Bu konu hizmetlerden yararlanan kişinin sorumluluğundadır.